úterý 9. srpna 2011

Obří krtek v Siřemi
Letní párty Ádvojky a labelu KLaNGundKRaCH spojená s Prvním festivalem čtvrté kultury se koná od podvečera pátku 12. 8. do neděle 14. 8. na statku Cirkus Alien na samotě Čárka u vesnice Siřem na Lounsku. Každý se za pomoci slunce, nápojů a přátel pobaví, jak umí. Kromě toho v sobotu 13. 8. v přilehlém klubu vystoupí tyto skupiny a interpreti:

Unitra diora
Tahle kapela hraje post-rock, má nejvíc sexy cellistku ve střední Evropě, což ji samozřejně řadí velmi vysoko i v celosvětovém měřítku, a všichni členové jsou nějak podivně spříznění: všechno jsou to manželé, sourozenci anebo myslivci.
http://bandzone.cz/unitradiora

Rouilleux
Člen No Pavarotti s doprovodnou skupinou poprvé naživo představí své debutové album Zugzwang, první opravdu kytarové album na KLaNGundKRaCH (to není vtip, opravdu kytarové a opravdu na KLaNGundKRaCH).
http://rouilleux.net

Romano Krzych
Pařížský rezident, člen noise-improvizační skupiny Bülanz Orgabar. Zvukový terorista. Když má mluvit, hraje - když má hrát, tak mluví, ale počítat umí minimálně do pěti a pořádně rychle.
http://www.soundcloud.com/romano-krzych

Core of the Coalman
Má španělské jméno (Jorge), německé příjmení (Boehringer), narodil se v New Yorku, vyrůstal v Texasu, pak se přestěhoval do Californie a nakonec skončil na Smíchově. Používá violu, elektroniku a programovací jazyk Pure Data.
http://coreofthecoalman.bandcamp.com/

SK!CK!
Polovina legendární českobudějovické noise-rockové formace Soxoo: Cikál (bicí) a Sokol (baskytara, smyčky). V Budějovicích se to mele jako v míchačce, kapely se rozpadají a zase vznikají, rozdvojujou se, roztrojujou, prolínajím, shlukují atd. V Budějovicích žít a se Sokolem hrát by chtěl každej.
http://bandzone.cz/soxol

Pretty Old Sound
Žijí melancholií post-punku, znějí jako rock'n'roll, který se pod tíhou špíny zpomalil na minimum. Niki Sudden se snaží umírat na způsob Johnnyho Thunderse, za tu dobu už hodně zhrubnul.
http://bandzone.cz/prettyoldsound

afterparty: Elsa Aids, k!amm + třeba někdo další, kdo se přidá

Program

Pátek: ping-pong, Core of the Coalman, k!ammova karaoke diskotéka
Sobota: ping-pong, Romano Krzych, Unitra Diora, Rouilleux, Pretty Old Sound, SK!CK!, punková diskotéka Elsy Aids

Vstup bude dobrovolný, akce zcela nevýdělečná, na provozní náklady hosté přispějí konzumací a svojí štědrostí (něčím ty skvělý kapely prostě zaplatit musíme). Zajistíme pivo, víno a veganský jídlo, nealko a spiritus si přivezte vlastní.

Je to tady:

Zvětšit mapu

Žádné komentáře:

Okomentovat