pátek 7. září 2012

A2+ ve znamení psychedelie (a japonské erotiky)


Duo Jarse z jižního pobřeží Finska se už od roku 2009 připravuje na "psychedelickou revoluci" - nechává na sebe působit nejrůznější psychedelické vlivy všech dekád, od prehistorického věku po nejživější současnost, a kombinuje tradiční písničkářství s repetitivností ve stylu Terryho Rileyho. V roce 2011 vyšel na prestižním labelu Fonal sedmipalcový singl Alas, na jehož nahrávání se v malé ložnici na kraji Helsinek podílelo třináct hudebníků.

Před Jarse vyst oupí český projekt One-handed in Wigwam (aka Black Wigwam aka White Wigwam) s krátkým minimalistickým hlukově ambientním programem.

Součástí večera bude i erotická diskotéka věnovaná japonskému hudebnímu subžánru iroke kayokyoku, který je založen především na zpěvu sestávajícím z různě odstíněných výkřiků, šepotu a vzdechů. Představitelkami tohoto psychedelicko-pornografického stylu, který dosáhl vrcholu v sedmdesátých letech, byly zpravidla bývalé hvězdy S/M, bondage a jiných japonských erotických filmů, případně pink violence thrillerů, například Ike Reiko, Masami Kawahara, Tani Naomi, Sugimoto Miki nebo Sandra Julian.

Těšit se můžete i na tradiční domácí kuchyni redaktorů a přátel kulturního čtrnáctideníku A2
.
Final Club (Příběnická 8, Praha 3), v sobotu 8. 9. ve 20:00.
vstup: 100/80 (studenti, nezaměstnaní, lidi na šikmé ploše)


Žádné komentáře:

Okomentovat